Noclegi: Domki letniskowe w Radęcinie - Buk i Dąb

Położenie

Dwa domki letniskowe położone są na przylegających do siebie działkach, każda o powierzchni 450 m². Działki ogrodzone są płotem drewnianym z osobnymi wejściami i miejscami do parkowania samochodów. Do piaszczystej plaży nad jeziorem i dużego pomostu jest około 250 metrów utwardzoną drogą szutrową. Na terenie każdej z działek znajduje się przygotowane miejsce do rozpalania ogniska (wspólna zadaszona drewutnia). Dla najmłodszych tuż obok plaży jest do dyspozycji Ogródek Jordanowski z różnymi atrakcjami. W pobliżu duża wieża widokowa. Dojazd do domków drogą gruntową ze wsi Radęcin. Wokół jeziora rozciągają się lasy należące do Drawieńskiego Parku Narodowego. Do wsi Radęcin i sklepów jest około 1,5 km. Do Dobiegniewa jest około 15 km - tam znajdują się większe sklepy np. MILLA, Awans, różne punkty usługowe, bankomaty.

Opis domków

Domek Buk:

Domek przeznaczony jest dla 6 osób (max. 7 osób - nie rozkładane spanie w pokoju dziennym). Pokój dzienny z wygodnymi meblami wypoczynkowymi umożliwia zaaranżowanie dodatkowego miejsca do spania, otwarta na pokój dzienny kuchnia i obok jadalnia. 3 sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, dwie pozostałe z dwoma łóżkami pojedynczymi, które można zsunąć. Łazienka z WC, umywalką i prysznicem. Dwa wyjścia z domku na taras, jedno od strony pokoju dziennego, drugie z korytarza. Domek jest zasilany w wodę i skanalizowany bezpośrednio z sieci gminnej (unikamy zanieczyszczenia jeziora). Ciepła woda dostarczana jest z bojlera elektrycznego. W chłodne dni możliwe jest ogrzanie domku przy pomocy kominka elektrycznego (imitującego prawdziwy na drewno) w pokoju dziennym oraz przenośnego termowentylatora w sypialniach. Do domku przylega zadaszony taras o powierzchni 19 m2.

Domek Dąb:

Domek przeznaczony jest dla 4 osób (max. 6 osób) - rozkładane spanie w pokoju dziennym. Pokój dzienny z wygodnymi meblami wypoczynkowymi umożliwia zaaranżowanie dodatkowych dwóch miejsc do spania. Otwarta na pokój dzienny kuchnia i obok jadalnia. Dwie sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami które można również połączyć. Łazienka z WC umywalka i prysznicem. Dwa wyjścia z domku na taras: jedno od strony pokoju dziennego, drugie z korytarza. Domek jest zasilany w wode i skanalizowany bezpośrednio z sieci gminnej (unikamy zanieczyszczenia jeziora). Ciepła woda dostarczana jest z bojlera elektrycznego. W chłodne dni możliwe jest ogrzanie domku przy pomocy kominka elektrycznego (imitującego prawdziwy na drewno) w pokoju dziennym oraz przenośnego termowentylatora w sypialniach. Do domku przylega zadaszony taras o powierzchni 17 m2.

Wyposażenie

Domki są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty. Na tarasie znajdują się meble ogrodowe. W pokoju dziennym telewizor z możliwością odbioru najpopularniejszych kanałów TV. Kuchnia jest w pełni wyposażona: komplet talerzy, zestaw kawowy, czajnik, zestaw sztućców, pojemniki na przyprawy, garnki, patelnie, kubki, kieliszki, miseczki, ściereczki itp. W sypialniach są komplety pościeli z poszewkami z kory. Dodatkowo możliwość wcześniejszego zarezerwowania trzy-funkcyjnego łóżeczka turystycznego dla dziecka w wieku do 4 lat (po dodatkowym uzgodnieniu możliwość zapewnienia materaca i pościeli z poszewkami). W każdym z domków mały grill na węgiel drzewny. Za dodatkową opłatą możliwe jest wynajęcie rowerów turystycznych, wodnych, kajaków oraz łódki.


Domek Buk:


Domek Dąb:
kliknij, aby powiększyćKWHotel - Oprogramowanie Hotelowe