Noclegi: Domki letniskowe w Radęcinie - Sosna i Modrzew

Położenie

Dwa domki letniskowe położone są na przylegających do siebie działkach, każda o powierzchni 900 m2. Działki ogrodzone są płotem drewnianym ze wspólnym wejściem i miejscami do parkowania samochodów. Do brzegu jeziora jest około 100 metrów, do dużego pomostu i plaży jest około 200 metrów droga gruntową. Z domów rozciąga się ładny widok na jezioro. Na terenie działek znajduje się miejsce do rozpalania ogniska z przygotowanym drewnem. Dla najmłodszych tuż obok pomostu i plaży publicznej jest do dyspozycji Ogródek Jordanowski z różnymi atrakcjami. W pobliżu duża wieża widokowa. Dojazd do domków jest drogą gruntową ze wsi Radęcin. Wokół jeziora rozciągają się lasy. Teren znajduje się na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego. Do wsi Radęcin i sklepów jest około 2 km. Do Dobiegniewa jest około 15 km gdzie znajdują się większe sklepy np. Polo Market, Avans, Masarnia Serafin, oraz punkty usługowe i bankomaty.

Opis domków

Domek Sosna:

Domek przeznaczony jest dla czterech osób (maksymalnie ośmiu osób - rozkładane spanie w pokoju dziennym). Pokój dzienny z wygodnymi meblami wypoczynkowymi umożliwia wykorzystanie dodatkowych miejsc do spania. Otwarta na pokój dzienny kuchnia i obok jadalnia. Dwie sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami, które można połączyć. Łazienka z WC, umywalką i prysznicem. Dwa wyjścia z domku na taras: jedno od strony pokoju dziennego, drugie z korytarza. Domek jest zasilany w wodę i skanalizowany bezpośrednio z sieci gminnej (unikamy zanieczyszczenia jeziora). Ciepła woda dostarczana jest z bojlera elektrycznego. W chłodniejsze dni możliwe ogrzanie domku przy pomocy kominka elektrycznego (imitującego prawdziwy na drewno) w pokoju dziennym oraz przenośnego termowentylatora w sypialniach.

Domek Modrzew:

Domek przeznaczony jest dla czterech osób (maksymalnie sześciu osób - nierozkładane spanie w pokoju dziennym). Pokój dzienny z wygodnymi meblami wypoczynkowymi umożliwia również zaaranżowanie dodatkowych dwóch miejsc do spania. Otwarta na pokój dzienny kuchnia i obok jadalnia. Dwie sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami, które można również połączyć. Łazienka z WC, umywalką i prysznicem. Dwa wyjścia z domku na na obszerny zadaszony taras o powierzchni ok. 35 m2: jedno od strony pokoju dziennego, drugie z korytarza. Domek jest zasilany w wodę i skanalizowany bezpośrednio z sieci gminnej (unikamy zanieczyszczenia jeziora). Ciepła woda dostarczana jest z elektrycznego podgrzewacza przepływowego. W chłodniejsze dni możliwe jest ogrzanie domku przy pomocy kominka elektrycznego (imitującego prawdziwy na drewno) w pokoju dziennym oraz przenośnego termowentylatora w sypialniach.

Wyposażenie

Domki są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty. Na tarasie znajduje się ława z sześcioma miejscami do siedzenia oraz dodatkowe krzesła, leżak i krzesełko dla dziecka. W pokoju dziennym jest telewizor z możliwością odbioru najpopularniejszych stacji TV. Kuchnia jest w pełni wyposażona: komplet talerzy, zestaw kawowy, czajnik, zestaw sztućców, pojemniki na przyprawy, garnki, patelnie, kubki, kieliszki, miseczki, ściereczki itp. W sypialniach są komplety pościeli z poszewkami z kory. Dodatkowo: trzy-funkcyjne łóżeczko turystyczne dla dziecka w wieku do lat 4 (po dodatkowym uzgodnieniu możliwość zapewnienia materaca i pościeli z poszewkami). Do dyspozycji gości duży (ok. 35 m2) zadaszony taras. Do dyspozycji gości w każdym z domków mały grill na węgiel drzewny. Za dodatkową opłatą możliwe jest wynajęcie rowerów turystycznych, wodnych, kajaków oraz łódki.


Domek Sosna:


Domek Modrzew:
kliknij, aby powiększyć
KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe